Jsme malá chovatelská stanice labradorských retrieverů, která se nachází v podhůří Beskyd, jejiž název Chaplin´s Star je odvozen ze jmen našich labradorů.

Když jsme si před lety přivezli našeho prvního labradora, neměli jsme žádné chovatelské ambice. V té době jsme vůbec netušili, nakolik nás život s ním obohatí. Dnes jsem si jistá, že právě labrador byla ta správná volba.

Naši labradoří jsou našim největším koníčkem a obrovskou láskou,které jsme doslova propadli. Všichni žijí s námi v domě. Teda spíš bych náš dům nazvala jednou velkou boudou, ve které společně žijeme.:-))

V rámci možností se účastníme různých kynologických akcí,ale upřednostňujeme práci s labradorem před výstavama, jelikož veškeré dění loveckých zkoušek a vše s nimi spojené, nás opravdu nadchlo.

Štěňátka u nás uvidíte jen zřídka,ale naší největší snahou, bude odchovat jedince, kteří se budou těšit výbornému zdraví s vyrovnanou nekonfliktní povahou,dobrým exteriérem a nepochybně s vlohami pro loveckou praxi.

K tomu budeme rozhodně potřebovat velkou porci štěstí, tak nám držte palce.

Přeju Všem budoucím majitelům, nejen labradora,ale všech ostatních čtyřnohých kamarádů,aby i ten jejich život s něma, byl tak krásný, jako je právě ten náš.

Petra Strnadlová copyright © 2011